Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak do nas trafiłeś/aś ?
W tym wątku prosiłbym wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników o napisanie jak do nas trafiliście np. czy przez jakąś reklamę, czy usłyszeliście o nas od kogoś itd Uśmiech Pomoże to nam, ekipie forum dokonać w przyszłości analiz mających na celu sprecyzować jaka forma rozpowszechniania forum jest najskuteczniejsza Oczko

Aktualizacja: 07.04.2016

Wszystkich nowych użytkowników chcących wypowiedzieć się w tym wątku prosimy aby przy pisaniu posta wymienić, któreś z poniższych źródeł jeśli stamtąd do nas trafił:

Google, twitter, facebook, youtube, strona główna, po znajomości, wystawy fotograficzne PSPM, wykłady PSPM, poprzez koszulki/gadżety, wywiady PSPM w radiu lub tv, prasa, inne strony i fora, inne źródła ( prosimy podać w miarę możliwości jakie ). 

Przy okazji dziękujemy osobom, które już się wypowiedziały ponieważ wszyscy dajecie nam cenne informacje, które posłużą do rozwoju forum Oczko
Odpowiedz
Ja trafiłem tu dzięki Adrianowi mimo wszystko ;D
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
Szukałem forum, dzięki któremu nauczyłbym sie rozpoznawania chmur. I tu trafiłem. Bylo to jedyne forum tego typu jakie znalazłem. Wpisywalem o ile pamiętam słowa "FORUM JAKA TO CHMURA". Wszedłem w forum. I znalazłem posty jak debatowaliście nad jakimś zdjęcie chmury przez całą stronę Język. To mi sie spodobało. Forum teraz nieco sie zmieniło. Można by dodać dział CO TO ZA CHMURA/CHMURY Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                  Kontakt: stormhunters@pspm.org.pl           Koordynator Storm Hunters
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że innym też się spodoba Duży uśmiech Pedro mamy dział " Pytania i Odpowiedzi " więc gdybyś miał kiedyś jakiś problem z identyfikacją jakiegoś zjawiska to pytaj tam Uśmiech
Odpowiedz
Ja poszukiwałem Forum meteorologicznego ,takiego na którym mógłbym zamieszczać relacje
pogodowe z mojej miejscowości ale także podsumowania miesięczne i roczne.
Wcześniej byłem obecny na 2 innych  forach,wszystko rozpoczęło się od PŁB  gdzie zainteresowałem się burzami
następnie znalazłem "Potęgę Natury" gdzie udzielałem się bardzo intensywnie,założyłem wiele wątków lecz nagle
następiło: Trach !! i forum zostało zlikwidowane i wszystko wyparowało.  Po tej porażce nadal szukałem i szukałem
no udało się znaleźć PSPM ale tu znów pech bo w żaden sposób nie mogłem się zarejestrować,próby kończyły się niepowodzeniem aż nadszedł 1 kwartał roku 2014 kiedy to się udało  Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                Kontakt: redakcja@pspm.org.pl                     Redaktor Naczelny
Odpowiedz
No mnie tutaj sprowadził Mateusz za co mu jestem serdecznie wdzięczny  Oczko
Odpowiedz
Trafiłam na tę stronę przypadkowo Uśmiech. Studiuję meteorologię i dlatego chciałam się spytać, gdzie polecacie zrobić staż z meteorologii/klimatologii?
Odpowiedz
Jest to troszkę nieodpowiedni temat do udzielania takich odpowiedzi dlatego prosiłbym Cię, żebyś założyła w hydeparku odpowiedni wątek i na pewno postaramy się pomóc Uśmiech
Odpowiedz
Ja trafiłem tu, bo poszukiwałem jakiegoś forum o pogodzie i meteorologii Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich. Interesuje mnie pogoda,klimat itp.. Szukałem forum o tej tematyce i znalazłem.
Odpowiedz
Siemaneczko Uśmiech A ja tu po prostu do Was wróciłam po bardzo długim czasie. Niestety nie mogę obiecać, że będę tak samo aktywna jak wcześniej :/
Odpowiedz
Hej Asia witamy ponownie Uśmiech Miło, że wróciłaś, a z czasem to spoko jak będziesz miała czas to wbijaj na forum Uśmiech a jak byś miała więcej czasu to może będziesz chciała dołączyć do grupy Storm Hunters ^^
Odpowiedz
Witaj Joanno. Cieszymy się, że o nas nie zapomniałaś Uśmiech. Spędzaj tutaj czas kiedy zechcesz Uśmiech
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

Odpowiedz
Witam, szukając odpowiedzi na zrobione przeze mnie zdjęcie Uśmiech
Nie potrafiłam rozpoznać rodzaju i gat. chmury Smutny
Za pomoc serdecznie dziękuję!
Odpowiedz
Witamy Uśmiech Karolajn gdybyś kiedyś miała znów podobny, nurtujący problem, to polecam ten wątek Uśmiech --> http://www.pspm.org.pl/forum/showthread.php?tid=121

Twoim podziękowaniem za naszą pomoc jest już sama rejestracja na naszym forum Uśmiech
Odpowiedz
(25-02-2016, 22:53)Kamil napisał(a): Witamy Uśmiech Karolajn gdybyś kiedyś miała znów podobny, nurtujący problem, to polecam ten wątek Uśmiech --> http://www.pspm.org.pl/forum/showthread.php?tid=121

Twoim podziękowaniem za naszą pomoc jest już sama rejestracja na naszym forum Uśmiech

Z miłą chęcią będę korzystać Uśmiech
Odpowiedz
Mnie również miło jest powitać kolejnego użytkownika forum. Nie ukrywam, że Karolina zapytała na Funpage`u PSPM o rodzaj i gatunek chmury. Zachęciłem ją do odwiedzenia naszego forum.

Zmartwiła mnie jedna rzecz niestety - "A gdzie znajde informacje lub strone tego forum?"

Znak to dla nas, że chyba za mało widoczni jesteśmy. Uśmiech Smutny.
Ekipa Forum

Odpowiedz
Jak tutaj trafiłem ? To pytanie dla mnie głupio brzmi, będąc współtwórcą grupy, ale jednak coś w skrócie mogę napisać.
Zaczynaliśmy w trójkę, później przekonałem sąsiada ( Kamila ) i z czasem ludzi przybywało. To było dość dawno dlatego szczegółów nie pamiętam. Odszedłem ponieważ postanowiłem działać sam. Poznawać ludzi, odkrywać coraz to więcej tajników przewidywania pogody, poznawać powstawanie poszczególnych zjawisk pogodowych oraz ich szczegółową genezę.Do tej decyzji przyczyniły się również życiowe problemy i porażki. Ale postanowiłem się nie poddawać.Założyłem pogodowe fanpage na facebooku i tak latami się to ciągnęło. Był okres kiedy doskonale współpracowałem z Urzędem Miasta Bełchatowa w wydziale Zarządzania Kryzysowego na stanowisku koordynatora ds. zagrożeń pogodowych. Nacieszyłem się funkcją od czerwca do ostatniego dnia grudnia 2014 roku. Niestety przyszedł czas na zmiany stanowisk urzędowych i tak po wyborach " poleciałem ". Do chwili obecnej prowadziłem i nadal prowadzę wspomniane fanpage. Jednocześnie zaczęła do mnie napływać fala pochwał jak i krytyki. Dostawałem bardzo dużo propozycji o przyłączenie się do danej grupy, jak i zrezygnowania z prowadzenia konta bo piszę głupoty. Dalej robię swoje.
W ciągu ostatnich miesięcy, sporo o uszy obijało mi się stowarzyszenie. Wiadomo, mając kontakty na facebooku z ludźmi, którzy tutaj działają, nie trudno widzieć i słyszeć o PSPM. Co się więc stało że wróciłem ?
Obecny administrator postawił mi tyle argumentów i plusów, że nie wiedziałem co zrobić. Wygodniej mi było działać samemu, chociaż nie powiem, jakiś czas zastanawiałem się nad powrotem. Ostatecznie się zdecydowałem i to dzięki wielkiej zasłudze Kamilowi. A więc, jeszcze raz witam "starych " i tych nowych przyjaciół z PSPM.

Wielkie dzięki sąsiad !!
Odpowiedz
Siemka Ja dowiedziałem  się o Was od Pana Jarosława Turały. Dostałem od Pana Jarka zaproszenie do polubienia tej stronki i powiem szczerze nie żałuję pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Witaj.

Mam nadzieję, że będziesz się czuł jak w domu a i chętnie jeśli masz znajomych lubiących meteorologię to też chętnie byśmy ich tu ugościli Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości