Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak do nas trafiłeś/aś ?
Serce 
Dowiedziałem się o Was w Internetowym Klubie Miłośników Grzybów DARZ GRZYB w Krakowie. A że poza grzybami i fokami interesuje mnie w ogóle atmo- i hydrosfera Ziemi, a w Polsce szczególnie, to trafiłem do Was dzięki Staszkowi - wielkie dzięki!  
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będzie Tobie z nami dobrze
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
Oczko Oczko Witam. Jestem tu nowy ? Nie wiem jak na takich forumowiczów patrzycie ale przyznam ze bylem juz na paru forach internetowych zwiazanych z pogoda meteorologia czy klimatem i pierwszy raz spotykam sie z tak , szerokim ciekawym i bogatym forum jak to. Nie to żebym jakoś je wychwalal nad pozostale ale w stosunku do tych paru na ktorych bylem wasze forum jest najbardziej , najbardziej rozbudowane i majace najwieksza liczbe ludzi pilnujacych porzadku. To wazna sparawa bo na forum musi byc porzadek i ład.

A po dlugim wstepie wracając do watku skad was znalazlem? Najkrócej mowiac media spolecznosciowe czyli Facebook. Tam byl konkurs na liczbe burz i przez ten link trafilem na to forum.?

Jedna rzecz mnie martwi na tym forum. Z tego co widze jak na ponad rok funkcjonowania forum bardzo malo użytkowników a ci ktorzy sa zarejestrowani tez nie bywaja tu zbyt czesto.

Ale poza tym faktem resta jest zdecydowanie na plus.?
Odpowiedz
Witaj Radku Uśmiech

Dzięki za tyle dobrych słów o naszym Forum Uśmiech Cieszę się że Ci się tu podoba. Zapraszam do udzielania się tu, do aktywności i do miłego spędzania czasu na Forum.
Nas też to martwi, mało tu nas Smutny Użytkowników było więcej lecz z aktywnością " zerową".

Mam nadzieję że Ty zostaniesz z nami na dłużej Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                Kontakt: redakcja@pspm.org.pl                     Redaktor Naczelny
Odpowiedz
Witaj. Widzisz - ludzie albo biorą się za indywidualne "prognozowanie" albo wskakują na inne bardziej rozbudowane fora.
Kiedyś były dwa trzy fora o meteo. Dzisiaj ponad 10 naliczyłem, z czego może 2 są naprawdę "w sile".

Mam nadzieję, że tak jak napisał Staszek - zostaniesz na dłużej Uśmiech
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

Odpowiedz
Zostane tak dlugo jak dlugo to bedzie mozliwe. Moze jakos pomoge rozreklamowac troche forum i stowarzyszenie. Uwazam ze moglibysmy przyciągnąć troche ludzi poprzez media spolecznosciowe typu Facebook, Twitter Instagram itp. Poniewaz najwięcej ludzi korzysta i siedzi wlasnie w tych serwisach. Mozna bedzie pomyslec nad jakims banerem lub reklama ktora by rozpowszechnila nasze stowarzyszenie a zawsze iles tam ludzi podchwyci temat i troche uytkownikow zdobedziemy. Przydaloby soe chociaz z kilkadziesiat lub kilkanascie stalych forumowiczów zeby ozywili forum i dyskusja nabrala tempa.Mysle ze jest to mozliwe do zrobienia. Co o tym sadzicie?
Odpowiedz
Bo to własnie jest kwestia stałych forumowiczów. Jak nie ma życia, to nikt nic nie pisze. Jak jest życie, to i się chętni znajdują do pisania Uśmiech.
Zawsze jek jest tylko możliwe reklamuje serwis PSPM na Facebooku oraz Twitterze Uśmiech. Fajnie, że dołączyłeś do nas Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz
Radku
Bardzo się cieszę że zainteresowałeś się Forum i Stowarzyszeniem PSPMUśmiech W ostatnich miesiącach trochę osób rejestrowało się u nas ale tylko po to żeby napisać jedno zdanie powitania i już nigdy więcej ich nie zobaczyliśmy Smutny

Ja z tym reklamowaniem miałem wielkie nadzieje, ja i Jarek robimy co możemy na Facebooku żeby zachęcić ludzi do Forum a wcześniej reklamowałem nas na różnych stronach internetowych- info o nas dotarło do tysięcy ludzi, nawet nikt nie wie ile czasu poświęciłem na pisanie o nas, zachęcanie itp. Niestety ja widać bez efektów.
Wszyscy siedzą na Facebooku a dołączyć do takiego Forum meteo nie chętni. Smutny
Właśnie ten wątek o burzach założyłem m.in po to aby forum jakoś ożywić.
Odp. na Twoje pytanie: Ja jestem na TAK ! Uśmiech jeżeli możesz to działaj Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                Kontakt: redakcja@pspm.org.pl                     Redaktor Naczelny
Odpowiedz
Burze, burze.....a meteorologią niestety są też piękne chmury, wichury....
Ekipa Forum

Odpowiedz
Witam serdecznie, ja osobiście na forum trafiłem po przez osobę Jarosława Turały z którym mamy stały kontakt za pomocą portalu Facebook i dzięki, któremu stale mogę poszerzać swoją mam nadzieję na razie podstawową meteo wiedzę i zawsze mieć pewne prognozy pogody. To dzięki niemu zacząłem bardziej analizować zjawiska meteo, patrzeć w niebo nie tylko z pasji do lotnictwa, ale także by obcować z naturą. Wiadomo, że wszystkiego nie zgłębię, ale będę się starał być jak najlepszym uczniem ;-) Serdecznie pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki z forum, a przede wszystkim Ciebie Jarku i dzięki za wszystko!
Piotr Drewniak
Wiceprezes Zarządu Agencji Marketingu Biznesowego "B2B Connection Sp. z o.o." - http://www.b2bconnection.eu 
Odpowiedz
Dziękuję za takie miłe słowa. Pogoda po prostu jest bardzo fajna, a matka Natura daje nam nieziemskie widoki, piękne kształty chmur. Cieszę się,że do nas dołączyłeś Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz
Trafiłem do was po przez reklamy i zachęcanie przez innych do dołączenia.
Mam wielkie zamiłowanie do zjawisk burzowych i pasjonuje mnie meteo.
Odpowiedz
Witaj na pokładzie Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości