Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się !
Oczko 
Witam wszystkich na forum ja nazywam się Miller na forum zalogowałem się za namową użytkownika Mateusza Polakowskiego widzę że Forum Stowarzyszenia jest profesjonalnie i mam nadzieję, że będziemy mogli tutaj wspólnie dzielić się naszymi wrażeniami związanymi z meteorologią Oczko

Pozdrawiam
Miller Duży uśmiech
Odpowiedz
Witam na forum i życzę jak najmilszego spędzania czasu na nim, oraz czerpania z niego możliwości jakie daje Uśmiech
Odpowiedz
No witam starego kumpla ze szkoły Oczko Mam nadzieję że będziesz się aktywnie udzielał na forum a może nawet wstąpisz do Stowarzyszenia. Zapraszam naprawdę warto, dla aktywnych przewidziane są wysokie rangi Oczko
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
Witaj. W imieniu członków jak i swoim witamy Cię bardzo serdecznie.
Ja tylko mam nadzieję, że to co napisałeś: "za namową" nie wpłynie na Twoje zaangażowanie.
Zarejestrowanie się, a czynny udział to dwie różne rzeczy.....Uśmiech
Powodzenia Uśmiech
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

Odpowiedz
Panie Jarosławie postaram się czynnie udzielać w życiu forum w miarę możliwości czasu
Odpowiedz
To nie ma być jakaś kara czy coś. Chciałbym by pasjonaci meteo byli aktywni, chwalili się swoimi zdjęciami. Tutaj nie jest potrzebna wiedza, nie ma jakiś testów sprawdzających. Wystarczą dobre chęci i dobra wola uczestnika. Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz
Cześć wszystkim! Uśmiech

Mam na imię Magda, pasjonuje się fotografią, choć przyznam że uwielbiam obserwować i fotografować różne ciekawe zjawiska meteorologiczne (z daleka oczywiście bo boje się burzy Język ).

Możecie mnie kojarzyć z poprzedniego forum, choć tam nie byłam zbyt aktywnym użytkownikiem. Uśmiech
Postaram się zaglądać tutaj częściej, oczywiście w miarę moich możliwości. Uśmiech

Pozdrawiam  Oczko
Odpowiedz
Miło Cię znów widzieć w naszym gronie Madzia Uśmiech Mam nadzieję, że z chęcią staniesz się częścią naszej "rodziny" i będziesz spędzać z nami tutaj miło czas Uśmiech Z czasem to wiadomo każdy ma jakiś zakres swoich możliwości czasowych, więc spokojnie Uśmiech

Czekam na jakieś zdjęcia Duży uśmiech
Odpowiedz
Witaj. Pamiętaj, że zawsze Jesteś mile widziana. Jeśli masz jakieś swoje fotografię - umieść je w odpowiednim wątku Uśmiech.
Ekipa Forum

Odpowiedz
Witam wszystkich zapalonych meteorologów. Nazywam się Arek, co prawda byłem już tu u Was zarejestrowany, ale z powodu dłuższej awarii komputera zapomniałem loginu i hasła Duży uśmiech Meteorologią interesuję się dzieciństwa, gdyż prowadziłem taki mały, swój prywatny dzienniczek pogodowy i tam zapisywałem temperaturę, zachmurzenie itp. Jednak ciekawość coraz bardziej nie dawała mi spokoju i pewnego pięknego dnia nad moją miejscowość przywędrowała bardzo gwałtowna burza ( jak dobrze pamiętam, było to w 2008 ) i od tego momentu zacząłem obserwować i rozumieć te zjawisko. Mimo, że jest ono fascynujące, bywa także niebezpieczne. Wraz z wiekiem coraz bardziej przestałem się bać burz i zacząłem uganiać się za nimi. I tak powstało hobby, które mam nadzieję, że pozostanie ze mną do końca mojego życia Duży uśmiech Pozdrawam
Odpowiedz
Witam Cię Arku na forum Uśmiech Jeśli interesujesz się burzami lub jesteś nieco obeznany w synoptyce to przypominam, że prowadzimy na forum rekrutacje na łowców burz i synoptyków, więc gdybyś był chętny to możesz się zgłosić Uśmiech Życzę miłego spędzania czasu na forum Oczko
Odpowiedz
W imieniu swoim, jak i Stowarzyszenia serdecznie Cię witam na naszym forum i mam nadzieję, że będziesz czuł się u nas jak u siebie Uśmiech
Ekipa Forum

Odpowiedz
Arku ja również witam Cię serdecznie Uśmiech

Prowadziłeś dzienniczek - to tak samo jak ja, z początku prowadziłem też taki maly,prywatny dzienniczek pogodowy
który z czasem się rozrósł do nieco większego a właśnie w tym miesiącu mija równe 20 lat od jego założenia.Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                Kontakt: redakcja@pspm.org.pl                     Redaktor Naczelny
Odpowiedz
Cześć.

Olek z tej strony. Pogodą interesuje się hobbystycznie. Ostatnio sporo bawię się rejestrowaniem METARów i ich przetwarzaniem. Analizując zmiany pogody w różnych miejscach w Polsce i na świecie. Fotografią - sam robię sporo zdjęć.
Odpowiedz
No witam Cię w imieniu Forum. Mam nadzieję że będziesz się aktywnie udzielał na forum.
Ekipa Forum

Odpowiedz
Hej. Witam Cię również osobiście oraz z załogą. Mam nadzieję podobnie jak Mateusz, iż będziesz udzielał się na forum i czynnie brał udział w życiu Stowarzyszenia.
Ekipa Forum

Odpowiedz
Cześć wszystkim Uśmiech

Mam na imię Paweł i pochodzę z Biłgoraja, mam 21 lat. Meteorologią i zjawiskami meteo interesuje się amatorsko ( z naciskiem na zjawiska burzowe ), ale trwa to już od gimnazjum  Uśmiech Studiuję Mechatronikę. Interesuje się motoryzacją lat 80-90, sprzętami audio również z tych lat, meteorologią, fotografią i muzyką ;Oczko  Miło mi dołączyć do waszego grona !
Odpowiedz
Nam też jest miło, że mamy nowego użytkownika i witamy Cię na naszym forum Uśmiech U mnie też jest nacisk na zjawiska burzowe, gdybyś był chętny to możesz się zapoznać z rekrutacją na stanowisko łowcy burz --> http://www.pspm.org.pl/forum/showthread.php?tid=47 Oczko
Odpowiedz
Cześć, miło Nam, że dołączyłeś do naszego grona. Mam nadzieję, że forum Ci się spodoba i, że będziesz bardzo, ale to bardzo aktywny Duży uśmiech Pozdrawiam Duży uśmiech
Odpowiedz
Witam w imieniu swoim jak i użytkowników forum mam taką samą nadzieję jak Arek + że dołączysz do Stowarzyszenia.
Ekipa Forum

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości