Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info
Informacja 
Co się stało ze stroną?
Całe menu się posypało.
Odpowiedz
U mnie ok na lapku z menu.

[Obrazek: Clipboard01.png]
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
U mnie rozsypane. A to znaczy że pewnie nie tylko u mnie. Mamy jakiś problem z rozdzielczościami. Przyjże się temu.
Odpowiedz
Zauważyłem, że na monitorach widać rozsypane menu, ale chyba to przez mniejsze rozdzielczości na monitorach.
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

Odpowiedz
Trochę się widok na stronie sypie głównej.
Mianowicie po prawej stronie pod mapa zaraz są różnego typu opisy, z opisami wszystko ok, gorzej z ich tłem, bo się Wam trochę rozjechało.
Podobnie to ma się z tymi opisami, tak jak by layout strony został zawężony.
JA to przeglądam na 17,3" lapku więc powinno być ok a jednak nie ma, po za tym nie ma znaczenia czy to monitor komputera czy komputer przenośny. Powinno sie wyświetlać jednakowo.
Odpowiedz
Danielu. Strona jest do kategorycznej zmiany. Ja się po prostu nie znam na tym. Dodatkowo wiele razy była taka sytuacja - "Mam znajomego informatyka, zrobi z tym porządek" - Informatycy widmo to plaga u nas niestety Smutny
Ekipa Forum

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości