Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja tekstu
Informacja 
Jeszcze jest jedna rzecz ktorej mi tu brakuje.A mianowicie nie ma mozliwosci edytowania swoich wpisow. Warto zeby to bylo poniewaz czasami jest jakis blad albo cos sie zapomnialo dodac czy dopisac a niestety tutaj edycji postow nie widze.
Odpowiedz
Sprawdzę to
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
Ja mogę edytować posy. Ale nie wiem czy przypadkiem nie jest tak że mogę edytować wszystkie posy
Odpowiedz
Możesz...Może zarejestrowani userzy nie mogą edytować postów po jakimś czasie...?
Pozdrawiamy                                                                                                               Kontakt: jaroslaw.turala@wp.pl
Ekipa Forum

[Obrazek: Sygnatura2_ver_2.png]

Odpowiedz
(07-03-2017, 20:28)ROBERT_STOIŃSKI napisał(a): Ja mogę edytować posy. Ale nie wiem czy przypadkiem nie jest tak że mogę edytować wszystkie posy

Admin zawsze mogl robic wszystko i mial dostep do calego panelu moderacyjnego. Ale dobrze by bylo gdyby normalny uzytkownik mial edycje postow.

Ok. Zobaczę czy po jakims czasie bede mogl zedytowac post.
Odpowiedz
Ja mogę .Uśmiech
Pozdrawiam                                                                                                                                Kontakt: redakcja@pspm.org.pl                     Redaktor Naczelny
Odpowiedz
Ja również mogę jeśli dalej aktualne. Może jeszcze się Tobie kolego przydam.
____
dodatki do łazienki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości